אצלנו בסטודיו - נלמדת היוגה הנשית המקורית על פי שיטתה של מירה ארצי פדן (מפתחת השיטה)  |  סטודיו להתאהב בנשיות שלך שמח לארח אותך במשכננו ברמת גן, כאן תוכלי להירגע, להתחזק, ולהעצים את נשיותך- ברוכה הבאה!  |  אנו מזמינות אותך- למעגל ראש חודש- מעגל נשים המאפשר לך לחוות תהליך חווייתי ומרגש בקבוצה. פרטים נוספים בדף מעגלי ראש חודש (באתר)  |  10 שיעורי יוגה בשבוע, 4 מורות שונות, שיעורים בכל יום וחופש בחירה מוחלט!  |                                                       Nia לרקוד את החיים:


שיטת הריקוד והתנועה- Nia נלמדת בכל העולם ומזמינה כל אישה לשעה של ריקוד משחרר שמביאה עימה הנאה צרופה ללא הגבלת גיל או חוזק גופני.
בNia הנאה בתנועה היא סוד הכושר הגופני. הפסיקי לעשות כושר, התחילי לנוע. עקבי אחרי יסוד ההנאה: אם זה מרגיש טוב, עשי את זה; אם לא, הפסיקי.
כושר גופני צריך להתייחס לאדם, לא רק לגוף. תרגול שהוא פיזי בלבד, מנותק מהרגשות ונפש האדם, אינו מספק, אינו כיף ובסופו של דבר נכשל.
את השיטה פיתחו דבי רוזאס, קרלוס רוזאס.
השיטה משלבת בתוכה סגנונות תנועה מעולם: הג'אז, אייקידו, שיטת אלכסנדר, יוגה, פלדנקרייז, ועוד...
עובדת על סיבולת לב ריאה, בטוחה למפרקים ולכל אישה, גם להריוניות.


     את החוג מנחה נורית ירמיה:
פגשתי ב"ניה" ב- 2006 בשנת שבתון בארצות הברית, וזו היתה התאהבות מההתנסות הראשונה. 
עבורי כמרצה וכפסיכולוגית, ניה היוותה השלמה גופנית לתיאוריות ולטכניקות של התפתחות וטיפול פסיכולוגי המבוססים על עבודה "להוצאה לאור" של האני האמיתי שלנו, שפעמים כה רבות נשאר חבוי ונסתר עקב נסיבות החיים.  
נורית השתלמה אצל מיטב המאמנים ברחבי העולם ובעלת חגורה שחורה בניה.


צפי במגוון רגעים מתוך השיעור אצלנו בסטודיו:

 
 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתרים שלייוגה עם נוריתי www.yoga-nl.co.il  ♦ קואוצ'ינג עם נורית www.nuritlavi.co.il ♦  
 

לייבסיטי - בניית אתרים