אצלנו בסטודיו - נלמדת היוגה הנשית המקורית על פי שיטתה של מירה ארצי פדן (מפתחת השיטה)  |  סטודיו להתאהב בנשיות שלך שמח לארח אותך במשכננו ברמת גן, כאן תוכלי להירגע, להתחזק, ולהעצים את נשיותך- ברוכה הבאה!  |  אנו מזמינות אותך- למעגל ראש חודש- מעגל נשים המאפשר לך לחוות תהליך חווייתי ומרגש בקבוצה. פרטים נוספים בדף מעגלי ראש חודש (באתר)  |  10 שיעורי יוגה בשבוע, 4 מורות שונות, שיעורים בכל יום וחופש בחירה מוחלט!  |  


קבלה לחדר הלידה:כאשר תגיעי אל בית החולים, תבקרי באיזור הרישום, שם ירשמו הפרטים שלך.

הגיעי עם מסמכייך האישיים: תעודת זהות, וכן מכתב רפואי או תוצאות בדיקות אותן עברת בתקופת ההיריון.
אם הגעת אל בית החולים עקב סיבה דחופה (על סיבות אלו נלמד בקורס ההכנה ללידה)
היכנסי מיד אל חדר הלידה, והשאירי למלווה שלך לרשום אותך.
לאחר הרישום תיכנסי אל חדר הקבלה, בו תתקבלי על-ידי מיילדת, שהיא לאו דווקא תהיה המיילדת אשר תיילד אותך (משמרות המיילדות משתנות).

המיילדת תרשום את שמך, תיקח ממך את כרטיס מעקב ההריון, תמדוד את לחץ הדם שלך, ותעשה לך בדיקת שתן באמצעות מקלון, בדיקת לחץ דם וחום.
בהמשך, תחוברי אלvהמוניטור (לכ-20 דקות לערך) על מנת לקבל תמונת מצב על הצירים שלך  ולבדוק כיצד תינוקך מגיב לצירים אלו (דופק העובר- האטות, האצות וכו').

המיילדת תערוך לך בדיקה פנימית כדי לבדוק עד כמה מתקדמת הלידה שלך ותמשש לך את הבטן (ראי סירטון מצורף):

 

 כדי לקבוע את מנח ומצג העובר (ראי סירטון מטורף):


אם יתברר כי את בלידה פעילה (פתיחה של 3-4 ס"מ), יקבלו אותך אל חדר הלידה ואם יסתמן כי את עדיין לא בשלב הפעיל של הלידה, יתכן כי תתבקשי להמתין באזור הקבלה של חדר הלידה, או שיבקשו ממך לצאת לסיבוב הליכה עד שהפתיחה תגדל. במידה ובית החולים קרוב לביתך, יתכן כי תישלחי חזרה הביתה לעוד כמה שעות המתנה. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתרים שלייוגה עם נוריתי www.yoga-nl.co.il  ♦ קואוצ'ינג עם נורית www.nuritlavi.co.il ♦  
 

לייבסיטי - בניית אתרים